Головна Місто У ЗОШ №20 Житомира виявили стафілокок і кишкову паличку на посуді та...

У ЗОШ №20 Житомира виявили стафілокок і кишкову паличку на посуді та руках працівників харчоблоку

96
0

Бактерії групи кишкової палички та патогенний стафілокок виявили у 50% змивів з посуду, рук та спецодягу працівників харчоблоку житомирської школи №20. Причина – порушення санітарно-гігієнічного режиму та недотримання правил особистої гігієни працівниками харчоблоку й учнями.

Фахівці вже провели комплекс протиепідемічних заходів у вогнищі, спалах інфекції ліквідовано.

Про це повідомили в Держпродспоживслужбі, спеціалісти якої провели дослідження у ЗОШ №20 м. Житомир після виявлення спалаху кишкової інфекції, внаслідок чого 9 учнів потрапили до дитячої міської лікарні із діагнозами “Ротавірусний ентерит”, “Гострий гастроентерит неуточненої етіології».

“За результатами проведених лабораторних досліджень у 1-го хворого виділено Ротавірус, у 1-го хворого умовно-патогенна мікрофлора Цитробактер, з об’єктів довкілля в закладі освіти виявлено 50% позитивних змивів (бактерії групи кишкової палички та патогенний стафілокок) з посуду, рук та спецодягу персоналу харчоблоку”, – повідомили в управлінні Держпродспоживслужби області.

Управління Держпродспоживслужби видало розпорядження про усунення порушень санітарного законодавства в школі та розпорядження про тимчасове припинення виробництва та обігу харчових продуктів на потужності фізичної особи-підприємця, що здійснює харчування в школі.

Склали 3 протоколи про адміністративні правопорушення на винних у виникненні спалаху порушників та винесено постанови про накладення штрафів.

Наразі всі діти виписані додому після лікування захворювання було легкого та середнього ступеня важкості.

Як повідомляв “Перший житомирський“, на початку березня у 40% їдальнях закладів освіти області відхилення від норм.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь-ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я